آشنایی با شرکت ها, ترمیمی, شرکت های خارجی

بهترین برند کامپوزیت آلمانی [کدوم برند آلمانی خوبه؟]

بهترین برند کامپوزیت آلمانی
3/5 - (1 امتیاز)

اگر دندانپزشک هستید، مطمئنا در کنار آمالگام از کامپوزیت هم استفاده های فراوانی جهت ترمیم دندان های بیماران کرده اید. در این روزگار که بیماران بیشتر از گذشته به دنبال زیبایی لبخند خود هستند، کامپوزیت نقش اول را در هر مطب دندانپزشکی ایفا می کند. اما بهترین کامپوزیت دندان برای کدام کشور است؟ کشورهای مختلفی اقدام به تولید کامپوزیت می کنند که در این مطلب قصد داریم مزایای کامپوزیت آلمانی را تشریح کنیم. همچنین در این مطلب به معرفی بهترین برند کامپوزیت آلمانی خواهیم پرداخت.

کار اصلی کامپوزیت به رفع بی‌نظمی‌های کم، رفع فاصله‌ بین دندان‌ها و گاهی روشن‌تر کردن رنگ آنهاست. کامپوزیت آلمانی یکی از گزینه های بسیار معتبر در ایران است که ماندگاری بالا و طیف رنگ‌های مناسبی برای دندان‌ها دارد. شما می توانید بهترین برند کامپوزیت آلمانی را از طریق فروشگاه آنتوس خرید کنید.

اما پیش از آنکه به ادامه مطلب بپردازیم، در خصوص ترمیم دندان ها، مطالب گوناگونی نظیر تفاوت آمالگام سفید با سیاه یا فرق هیلینگ و اباتمنت و یا فرق آنگل و توربین دندانپزشکی در بخش بلاگ آنتوس موجودند که بازدید از آنها را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین کامپوزیت دندان برای کدام کشور است؟

کامپوزیت که در گاهی اوقات به آن لمینت کامپوزیتی هم گفته می شود؛ بر روی سطوح بیرونی دندان قرار داده شده و با توجه به رنگ پوست فرد و سایر دندان ها، رنگ بندی متفاوتی دارد. این ماده به دلیل شباهت بسیار زیادش به مینای دندان، برای رفع ترک دندان، فاصله بین آنها و برخی شکستگی ها کاربرد دارد. این ماده به دلیل سرعت عمل بالا و البته دوران نقاهت کمتر، در بین عموم دندانپزشکان هم طرفدار دارد. بخصوص که برای بیماران هم به همان دلایل زیبایی، و قیمت مناسب در کنار آسیب کمتر به دیگر دندان ها، محبوب است. اما سوال اینجاست که بهترین کامپوزیت دندان برای کدام کشور است؟

گرچه یک ترمیم کامپوزیتی خوب به مهارت دندانپزشک هم ربط دارد، اما نمی توان از فاکتور کیفیت مواد این محصول، چشم پوشی کرد. تولیدکنندگان بسیاری در حال حاضر اقدام به ساخت کامپوزیت با قیمت و کیفیت های متنوع می کنند. هر روز هم به تعداد سازندگان این محصول افزوده می شود. اما در این بین، برخی از آنها نام آشنا تر و معتبر از سایر تولید کنندگان هستند. محصولات آلمانی همیشه زبانزد تمام دنیا (مخصوص در کشورمان) بوده و کامپوزیت آلمانی هم از این قاعده مستثنی نیست. مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی موجب شده تا انتخاب اول بسیاری از دندان پزشکان ما باشد. در ادامه، بیشتر به مزایای کامپوزیت آلمانی پرداخته و علت انتخاب آن را در کنار برخی از برندهای مشهور کامپوزیت آلمانی، نام می بریم.

لبخند با بهترین برند کامپوزیت آلمانی

کامپوزیت آلمانی خوبه؟

اولین سوالی که در مقابل پیشنهاد خرید از محصولات این کشور مطرح می شود به این موضوع بر میگردد که آیا واقعا کامپوزیت آلمانی خوبه؟ باید گفت آلمان دربین بهترین کشورهای تولید کننده مواد کامپوزیت دندان است. شماری از بهترین برند کامپوزیت آلمانی در تمامی دنیا محبوبیت بسیاری دارند و دندانپزشک های زیبایی در تمام دنیا آن‌ها را به‌عنوان مواد استاندارد به بیماران و مراجعین خود معرفی می‌کنند.

می گوییم کامپوزیت آلمانی خوبه چون انواع کامپوزیت آلمانی قابلیت استفاده در روش‌های ترمیمی پوسیدگی‌های دندانی و روش‌های ترمیمی زیبایی دندان را دارند. طیف رنگی وسیع مواد کامپوزیت آلمانی هم دیگر علتی برای انتخاب این محصول است.

مطمئن باشید که کامپوزیت آلمانی خوبه و ارزش هزینه شما را خواهد داشت. گرچه برندهای کامپوزیت آلمانی در موارد مختلف، تفاوت هایی با یکدیگر دارند. اما عموما سطح کیفی همگی آنها مناسب است.

چرا بهترین برند کامپوزیت آلمانی را انتخاب کنیم؟

اصلی‌ترین رقیب تعدادی از بهترین برند کامپوزیت آلمانی را می توان انواع سوئیسی دانست. مقایسه این دو نوع هم همیشه از موارد مورد بحث دندانپزشکی محسوب می شود. نظیر فرق ایمپلنت کره ای و سوئیسی که بسیار مورد سوال است. ولی در واقع این دو برند شباهت‌های زیادی از نظر کیفیت با یکدیگر دارند و به همین دلیل نمیتوان هیچکدام را برنده مقایسه نام برد. ولی حداقل می توان گفت که کامپوزیت آلمانی معمولاً برای ترمیم دندان‌های خلفی و قدامی کاربرد دارد؛ اما کامپوزیت سوئیسی را برای دندان های قدامی و اصلاح طرح لبخند استفاده می کنند.

مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی چیست؟

از مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی می توان به ماندگاری طولانی و کیفیت بسیار بالا آنها اشاره کرد. در واقع یکی از 3 محصول برتر بازار بدون شک از برند های آلمانی خواهد بود. همچنین محصولات این کشور همگی از مقاومت عالی در برابر سایش برخوردارند که نکته ای مهم برای عمر طولانی آنها در دهان بیمار محسوب می شود.

از مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی می توان به پولیش پذیری عالی اشاره کرد که نکته ای بسیار مهم برای دندانپزشک به شمار می رود. همچنین در کنار طیف رنگی گسترده، استحکام عالی در دهان خواهند داشت که با مینای اصلی دندان هیچ تفاوتی ندارد. محصولات ساخته برندهای مختلف این کشور، همگی از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار برخوردارند و به هیچ وجه تغییر رنگی نخواهند داشت. در نهایت، قیمت کامپوزیت آلمانی هم با توجه به کیفیت آن بسیار مناسب ارزیابی می شود. در واقع قیمت کامپوزیت آلمانی گرچه کمی بالاست، اما کیفیت بسیار بسیار خوبی را هم برای بیمار به ارمغان می آورد.

لیست مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی

در ادامه و لیست مزایای تمامی بهترین برند کامپوزیت آلمانی، برخی از علت های خرید برای انتخاب برندهای این کشور را می بینید:

 • کیفیت بسیار بالا
 • مقاومت عالی در برابر سایش
 • استحکام و دوام عالی
 • پولیش پذیری شگفت انگیز
 • داشتن طیف رنگ گسترده
 • مقاومت بسیار عالی در برابر فشار
 • عدم تغییر رنگ در طول زمان
 • کاملا مشابه دندان های طبیعی
 • استفاده بسیار راحت و تطبیف پذیری عالی
 • فرمول غیر چسبنده و در عین حال قوی
 • ترکیب عالی و ایده آل با دندان های دیگر بیمار

کامپوزیت گرندیو فلو وکو

گرندیو فلو وکو در بهترین برند کامپوزیت آلمانی

گرندیو فلو وکو VOCO محصولی درجه یک، یونیورسال و نانوهیبرید است. در وصف کامپوزیت Grandio Flow باید گفت که با استفاده از تکنولوژی نانو تولید گریده و به عنوان نانو کامپوزیت، تکامل یافته ترین نوع کامپوزیت هاست. در یک کلام، کامپوزیت Grandio Flow وکو یکی از بهترین برند کامپوزیت آلمانی به حساب می آید. از مزایای این کامپوزیت آلمانی می توان به خواص سیالیت بسیار بالا، استحکام فشاری بالا و قابل استفاده با تمام باندینگ های موجود اشاره کرد.

کامپوزیت نانو سرامیک W3 زنیت

زینت در بهترین برند کامپوزیت آلمانی

نانو سرامیک W3 زنیت Zenit -PD یکی از برترین محصولات آلمانی بوده که انعطاف پذیری 152mp را ارائه می کند. این محصول در شید های رنگی A1، A2، A3، B1، W2، W3، BL در دسترس است. زنیت W3 در یک عدد سرنگ 4 گرمی در بازار موجود بوده و ذرات بسیار ظریفی دارد که از آن جهت پرکردن و ترمیم دندان‌ها استفاده می شود. از مزایای این محصول می توان به انقباض پایین و سهولت کاربری بالا، پلیمریزاسیون با انقباض کمتر، یونیورسال و نانوهیبرید بودن آن اشاره کرد.

کامپوزیت WP Dental

دبلیو پی دنتال در بهترین برند کامپوزیت آلمانی

اگر به دنبال محصولی نانوهیبرید با رنگ پذیری و انعطاف پذیری عالی می گردید، کامپوزیت WP Dental را به شما معرفی می کنیم. این محصول قطعا جزو بهترین برند کامپوزیت آلمانی بحساب آمده و بصورت یونیورسال ( برای دندان‌های خلفی و قدامی) می باشد. همچنین میزان پالیش پذیری فوق العاده بالا، آن را به کامپوزیتی ویژه تبدیل کرده است. چرا که زیبایی بلند مدت را به ارمغان آورده و ترمیمی کاملا طبیعی را تضمین می کند.

قیمت کامپوزیت آلمانی

در همین ابتدا بهتر است بگوییم که قیمت کامپوزیت‌ آلمانی در مقایسه با برندهای دیگر کشورها کمی بالاست. گرچه برندهای مختلف قیمت های متفاوتی هم دارند. اما قیمت پایین یا بالای یک محصول چگونه ارزیابی می شود؟ با توجه به مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی، می توان قیمت آن را مناسب قلمداد کرد. در واقع قیمت کامپوزیت آلمانی در مقابل دوام و کیفیت و استحکام آنها بسیار مناسب ارزیابی می شود.

با توجه به وابستگی شدید قیمت کامپوزیت آلمانی به نرخ ارز، نمی توان قیمتی ثابت را برای آن اعلام کرد. این محصول هم همانند دیگر ابزار و مواد دندانپزشکی با نوسانات نرخ ارز، قیمت متفاوتی پیدا خواهد کرد. اما بطور خلاصه می توان با اطمینان گفت که کیفیت بالای محصول، قیمت کامپوزیت آلمانی را توجیه می کند.

آیا کامپوزیت آلمانی بهتر از محصولات سایر کشورهاست؟

این روزها کشورهای مختلفی به وسیله برند های مختلفی، به تولید کامپوزیت های دندانی می پردازند. نمیتوان به طور قطعی در خصوص برندهای مختلف کامپوزیت آلمانی نظر داد، اما عموما کیفیت کامپوزیت آلمانی بسیار بالاست.

چرا کامپوزیت آلمانی بهترین انتخاب برای ترمیم دندان است؟

بهترین برند کامپوزیت آلمانی معمولاً دوام بسیار بالا در کنار رنگ ثابتی را ارائه می کنند. برندهای این کشور همگی در ارائه کیفیت بالاتر به بیماران، رقابتی شدید دارند که نتیجه آن رضایت بیماران و سادگی کار برای دندانپزشک است.

آیا قیمت کامپوزیت آلمانی بالاست؟

در مقایسه با برندهای سایر کشورها، قیمت برندهای آلمانی کمی گران ارزیابی می شود. اما با توجه به مزایای بهترین برند کامپوزیت آلمانی، میتوان قیمت این محصول را در بازار ایران توجیه پذیر دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.