OnTooth

درباره ما

فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی آنتوس Ontooth (خرید آنلاین)

نام صاحب امتیاز : نیکان سلامت ورکان

فروشگاه اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی آنتوس Ontooth برای تأمین کلیه نیازهای جامعه دندانپزشکی کشور با فراهم آوردن پلتفرمی جهت ارائه کالا و خدمات شرکت های تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده فعال، در این زمینه تأسیس شده است. برخی از خدمات ما عبارتند از:

فروش مواد دندانپزشکی تخفیف دار در فروشگاه آنلاین آنتوس

یکی از اهداف اصلی فروشگاه اینترنتی لوازم دندانپزشکی آنتوس (Ontooth) ارائه کالا با تخفیف های ویژه می باشد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به بخش تخفیفات ویژه از خرید محصولات با قیمت پایین تر استفاده کنند. این بخش بطور مداوم به روز شده و محصولات متنوعی برای مدتی خاص، مورد تخفیف قرار می گیرند.

تنوع بالا در بخش محصولات فروشگاه اینترنتی آنتوس:

شما می توانید با مراجعه به فهرست محصولات فروشگاه اینترنتی آنتوس نسبت به خرید لوازم دندانپزشکی مد نظر خود اقدام کنید. بخشی از محصولات دندانپزشکی ارائه شده در فروشگاه اینترنتی وسایل دندانپزشکی آنتوس Ontooth عبارتند از :

انواع مواد ترمیمی دندانپزشکی : شامل انواع آمالگام دندانپزشکی همانند  آمالگام سینالوکس، انواع باندینگ ها نظیر باندینگ FGM ، کامپوزیت های معتبر از سراسر جهان نظیر کامپوزیت توکویاما و غیره می شود.

همچنین محصولات معتبری نظیر کامپوزیت اپالیس ، کامپوزیت SDI ترمیمی لونا هم در فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی آنتوس موجود می باشند.

انواع مواد اندو دندانپزشکی : شامل انواع فایل روتاری و فایل دستی و کن کاغذی و سیلر اندو چون ( سیلر بتا )  و …

انواع مواد پروتز : شامل انواع ست قالبگیری چون ( ست اسپیدکس )و پودر آلژینات دندانپزشکی و موم قالبگیری و …

انواع ابزار ، تجهیزات و دستگاه های دندانپزشکی :  شامل انواع فرز دندانپزشکی و ابزار دندانپزشکی همچون آنگل و توربین دندانپزشکی و دستگاه لایت کیور و آمالگاماتور و …

انواع ایمپلنت دندانپزشکی : شامل انواع فیکسچر و اباتمنت و کیت جراحی ایمپلنت و …

سایر مواد عمومی دندانپزشکی : شامل انواع داروی ظهور و ثبوت و رول پنبه و محلول ضدعفونی کننده و سر سوزن و ماده بی حسی و …

ضمانت سلامت تجهیزات دندانپزشکی فروشگاه آنتوس :

فروشگاه اینترنتی وسایل دندانپزشکی آنتوس Ontooth اصالت و سلامت تمامی کالاهای عرضه شده را تضمین کرده و همچنین با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی ارسال کالا را برای شما عزیزان تضمین می نماید.

ما در آنتوس ضمن فروش محصولات دندانپزشکی بدنبال ارتقای سطح علمی و شناختی این مقوله در کشورمان هم بوده ایم. در نتیجه مقالاتی نظیر کامپوزیت IPS ساخت کدام کشور است و انواع فرز دندانپزشکی به کمک تیم تحقیق و توسعه آنتوس، نگارش شده اند.

فروشگاه اینترنتی آنتوس پلتفورمی است برای تامین کلیه نیازهای جامعه دندانپزشکی کشور و زیرساختی برای ارایه کالا و خدمات شرکت های تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده فعال در زمینه دندانپزشکی.

هدف این فروشگاه فراهم آوری بستری برای بروزرسانی علمی و اطلاع از آخرین دستاوردهای حرفه دندانپزشکی و همچنین راحتی یافتن اقلام مورد نیاز همراه با مقایسه بی طرفانه و خرید اسان در فضای مجازی میباشد.