آشنایی با شرکت ها, شرکت های خارجی

کامپوزیت برزیلی خوبه ؟ [ مزایا و ویژگی کامپوزیت اپالیس ]

کامپوزیت برزیلی خوبه
5/5 - (1 امتیاز)

استفاده از کامپوزیت ها هر روز بیشتر می شود و در نتیجه شرکت های مختلفی از اقصی نقاط جهان سعی دارند تا بیشترین بهره را از این بازار ببرند. یکی از کشورهای نوپا در این بخش، برزیل است. اما آیا کامپوزیت برزیلی خوبه و می تواند با رقبای قدر خود از آلمان، سوییس و ژاپن رقابت کند؟ در این مطلب به معرفی جایگاه برزیل در دندانپزشکی و مهمترین برند این کشور، یعنی برند اپالیس خواهیم پرداخت. پس اگر میخواهید بدانید کامپوزیت برزیلی خوبه یا خیر، تا پایان این مطلب همراهمان باشید.

همچنین ما در مطلبی متفاوت از تفاوت h فایل و k فایل صحبت کردیم و انواع فایل های اندو را لیست کردیم که می توانید مطالعه کنید. همچنین اگر علاقه مندید می توانید به مقالات انواع مواد قالب گیری آلژینات و همچنین انواع فرز دندانپزشکی هم رجوع کنید.

دندانپزشکی در برزیل

همانطور که گفتیم، برزیل هم مانند سایر کشورهای دنیا، اخیرا به سرمایه گذاری در بخش های مختلف دندانپزشکی و تولید محصولات پرداخته است. آسان تر شدن تحصیل در رشته دندانپزشکی این کشور و پذیرش دانشجو، بازار دندانپزشکی آن را هم پر حرارت تر از قبل کرده بطوری که دانشگاههایی نظیر دانشگاه سائوپائولو، فدرال سانتا کاترینا و کمپیناس میزبان دانشجوهای فراوانی از اقصی نقاط جهان هستند.

همانطور که گفتیم برزیل، تلاش بسیاری هم برای تولید محصولات دندانپزشکی داشته که یکی از این آنها کامپوزیت است. اما آیا کامپوزیت برزیلی خوبه ؟

چرا کامپوزیت برزیلی خوبه ؟

نظیر برندهای مختلف در کشورهای آلمان، سوییس و ژاپن، برندها مختلفی هم در برزیل موجودند که برخی از آنها، کیفیت بالایی دارند. برخی از آنها به تولید محصولات پیشرفته تری نظیر کامپوزیت هم پرداخته و اخیرا آن را به تمام دنیا صادر می کنند. در نتیجه به اعتبار این برندها، تمام دنیا نظرشان روی محصولات این کشور مثبت بوده و پی ببرند که کامپوزیت برزیلی خوبه و کیفیت بالایی ارائه می کند.

آیا کامپوزیت برزیلی خوبه

کامپوزیت برزیلی خوبه چون قیمت مناسبی را در برابر کیفیت ارائه می کند. قیمت کامپوزیت برزیلی به نسبت همتایان مشهور سوئیسی و آلمانی به مراتب پایین تر است. اما این قیمت پایین از بخش های مختلفی نشأت می گیرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برند اپالیس

برند اپالیس بدون شک معروفترین و بهترین برند دندانپزشکی برزیل محسوب می شود. اپالیس برزیلی در ایران اکثراً با کامپوزیتش شناخته می شود. محصولی که به دلیل خواص نوری و مکانیکی بسیاری که دارد و همچنین پالیش پذیری راحت خود ، بسیار معروف است. اپالیس سعی داشته تا خصوصیات خوبی را در این کامپوزیت قرار بدهد تا بتواند در برابر رقبا، شانس دیده شدن داشته باشد. مواردی نظیر صیقل عالی، خواص مکانیکی، قوام ایده آل و فرمولاسیون شگفت انگیز اشاره کرد. همچنین سیستم رنگ بندی جامع کامپوزیت اپالیس از خاص ترین ها در بین محصولات به شمار می رود.

کامپوزیت اپالیس چیست؟

کامپوزیت اپالیس یکی از برندهای معروف کامپوزیت می باشد که در کشور برزیل تولید می شود و برای ترمیم دندان های خلفی و قدامی مورداستفاده قرار می گیرد. این محصول برای خاصیت نوری و مکانیکی در خور توجه بوده و صیقل و پولیش پذیری راحت و آسانی دارد.

یکی از مهم ترین ترکیبات به کار رفته در این محصول شیشه Schott نیز وجود دارد و طیف گسترده و متنوعی از رنگ ها را در بر می گیرد. این محصول درای 28 طیف رنگی است که در کنار سایه های مینا و عاج از راهنمای ویتا نیز بهره مند می باشد. طیف رنگی کامپوزیت اپالیس برزیل برای دندان های سفید، شفاف و غیر شفاف را دارا می باشد. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر درباره برندهای دیگر روی لینک قیمت کامپوزیت دندان ۱۴۰۲ کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی: کامپوزیت اوپالیس خوبه

چرا قیمت کامپوزیت اپالیس مناسب است؟

قیمت کامپوزیت اپالیس نظیر سایر محصولات دندانپزشکی به موارد بسیاری بستگی دارد. یکی از مواردی که این محصول توصیه شده و عموما از اینکه کامپوزیت برزیلی خوبه در میان دندانپزشکان صحبت می شود، به قیمت آن بر می گردد. کامپوزیت اپالیس به دلیل پایین بودن هزینه تولید در برزیل و همچنین عدم وابستگی به نرخ ارز اروپا، قیمت پایین تری دارد. اما تمام دندانپزشکان که اقدام به خرید کامپوزیت اپالیس می کنند، به صورت متفق القول اذعان دارند که قیمت کامپوزیت اپالیس پایین بوده اما کیفیت بالایی دارد.

مزایای کامپوزیت اپالیس چیست؟

این کامپوزیت باکم تر نمودن میزان سایش و زبری دارای سطحی کاملا صیقلی و درخشان می باشد. همچنین این کامپوزیت دارای طول عمر مفیدبالایی می باشد به گونه ای که برای ترمیم دندان های قدامی و خلفی مورد تایید دندانپزشکان است.

قوام این کامپوزیت نرم می باشد اما جالب است که بدانید با وجود نرمی قوام ظرفیت پولیش کاری بسیار عالی و مناسبی دارد. در زمان فرایند کار اگرچه به آسانی روان می شود اما به محض قطع شدن فشار این کامپوزیت در جای خود ثابت باقی می ماند.

یکی از مهم ترین ویژگی های کامپوزیت اپالیس فرمولاسیون منحصر به فرد آن است. در ترکیبات این محصول پر کننده های فیلر شیشه ای از برند معتبر آلمانی Schott به کار رفته است. این کامپوزیت دارای 28 رنگ متنوع می باشد که در کنار پیروی از سایه های مینا و عاج از راهنمای دیتا نیز بهره مند می باشد.

چرا کامپوزیت برزیلی خوبه؟

کامپوزیت بززیلی نظیر اپالیس، به دلیل ارائه کیفیت بالا با قیمتی پایین تر نسبت به رقبای اروپایی مشهور می باشد. این محصول در ایران کم کم طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مزایای کامپوزیت اپالیس چیست؟

مزایای کامپوزیت اپالیس باعث شده تا بگوییم کامپوزیت برزیلی خوبه. مزایا و ویژگی هایی نظیر سیستم رنگ بندی کامل، قوام عالی و فرمولاسیون شگفت انگیز در کنار پالیش پذیری راحت، موجب جذب علاقه مندان به این محصول شده است.

قیمت کامپوزیت اپالیس چقدر است؟

قیمت کامپوزیت اپالیس با توجه به موارد مختلف، کاملا متغیر است. اما در هنگام خرید کامپوزیت اپالیس از بصرفه بودن آن از لحاظ اقتصادی و همچنین پس از خرید از کیفیت بالای آن شگفت زده خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.