آشنایی با شرکت ها, آشنایی با محصولات, شرکت های خارجی

کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است؟ [ میزان ماندگاری و قیمت ]

کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است؟
1/5 - (1 امتیاز)

اگر جستجویی در بازار کامپوزیت ایران انجام دهید، یکی از برندهای خوش نام که دندانپزشکان متعددی آن را سفارش کرده اند، برند سولافیل است. اما کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است و چرا انتخابی مطمئن برای بیمار محسوب می شود؟

سولافیل نوعی از کامپوزیت های مناسب ترمیم دندان ها محسوب می شود که در کشورمان، دندانپزشکان بسیاری را خواهان خود می بیند. این کامپوزیت بسیار پرکاربرد بوده و از وسائل و تجهیزات دندانپزشکی به شمار می رود که دارای کاربرد فراوانی بوده و از جمله موارد بسیار رایج آن را می توان قیمت مناسب و اندک آن و هم چنین بازدهی و کارایی تقریبا متوسط آن معرفی کرد. پس در ادامه به شما می گوییم که کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است و چرا در ایران محبوب شده.

همچنین می توانید مقالات دیگر آنتوس نظیر فرق هیلینگ و اباتمنت ، تفاوت آمالگام سفید با سیاه و یا طرز استفاده از بلیچینگ وایت اسمایل را مطالعه کنید.

کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است؟

کامپوزیت سولافیل یک برند انگلیسی است که به تازگی وارد ایران شده است و نظر بسیاری از دندانپزشکان را به خود جلب کرده است. این محصول ساخت کمپانی Trent Dent Products Limited مستقر در لندن است. این شرکت به توزیع و تولید مواد ترمیمی دندان در بازارهای صنعت دندان پزشکی انگلستان ، آمریکا ، اروپا ، آسیا و استرالیا مستقر است. یکی از مزیت های این نوع کامپوزیت، قیمت مناسب آن می باشد. کامپوزیت solafil M90 یک ماده ترمیم کننده جهانی می باشد که دارای پر کننده های ماکرو و میکرو است و از خصوصیات بسیار عالی برخوردار می باشد. این فن آوری ترکیبی اجازه می دهد تا این ترمیم کننده از نظر ایده آل برای آنلی ها و روکش ها و ترمیم دندان های های قدام و خلفی دندان مناسب باشد. این ماده ساخت کمپانی trent dent در کشور انگلستان می باشد.

قیمت کامپوزیت سولافیل

کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است؟

در واقع یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا دندانپزشکان جذب این محصول شوند، قیمت کامپوزیت سولافیل می باشد. شاید خیلی از افراد تصور کنند چون این کامپوزیت قیمت ارزانی دارد، از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشد اما این تصور کاملا اشتباه است. پایین بودن قیمت کامپوزیت سولافیل به این دلیل است که با ارز دولتی وارد کشور می شود.

در واقع قیمت کامپوزیت سولافیل نسبت به کیفیتی که ارائه می کند بسیار مناسب است. همین ویژگی باعث شده نظر بسیاری از دندانپزشکان به این کامپوزیت جلب بشود. این محصول ساخت کشور انگلستان بوده، و به دلیل وارد شدن با ارز های دولتی، دارای میزان قیمتی پایین می باشد، از نظر کیفیت، این محصول دقیقا به میزان کامپوزیت های 3M دارای کیفیت بوده و از بهترین مدل های مناسب بازار به شمار می رود.

کامپوزیت سولافیل خوبه؟

سولافیل ویژگی های بسیاری را ارائه می کند. استحکام بالای آن و shade های متنوع در مدل m90 آن و پالیش پذیری و شاینینگ بسیار بالا در مدل n50 و درصد فیلر بسیار بالا در مدل flow، همگی از دلایلی هستند که می گوییم کامپوزیت سولافیل خوبه.

کامپوزیت سولافیل خوبه چون مطابق با استاندارد های جهانی بوده و جنبه ی ترمیمی برای دندان های قدامی و خلفی دارد. این محصول همچنین به محکم کردن دندان های لق کمک می کند که این نیز از ویژگی های جذاب آن بشمار می رود.

ماندگاری کامپوزیت سولافیل

کامپوزیت سولافیل ساخت کدام کشور است؟

حال نوبت به یکی از مزایایی رسیده که تقریبا هر فردی در صدد یافتن این مزیت می باشد و آن چیزی نیست جز ماندگاری کامپوزیت سولافیل. در واقع همه به دنبال یافتن محصولی هستند که اولا ارزش سرمایه گذاری را دارا بوده و ثانیا مدت زمان بیشتری بتوانند از آن بدون نیاز به هزینه کردن جهت خرید مواردی جدیدتر بهره بگیرند.

از جمله بزرگ ترین امتیاز این محصول از دید مشتری یا همان فرد بیمار به ماندگاری کامپوزیت سولافیل باز می گردد. طول عمر کامپوزیت سولافیل نسبتا طولانی و مفید بوده و با سایر انواع کامپوزیت های بازار برابری می کند. قیمت مناسب در کنار ویژگی هایی که عنوان کردیم و البته طول عمر کامپوزیت سولافیل از این محصول، آیتمی ویژه برای هم دندانپزشک و هم بیمار می سازد.

حتما بخوانید: فرق آنگل و توربین دندانپزشکی

رنگ بندی کامپوزیت سولافیل

انواع رنگ بندی کامپوزیت سولافیل عبارتند از:

  • گروه سایه رنگی A که شامل دسته های A1, A2, A3, A3.5, و در نهایت A4 می باشد.
  • گروه سایه های رنگی B که شامل دسته های B1, B2 و در نهایت B3 می باشد.
  • گروه سایه های رنگی C که تنها دارای دو دسته می باشد که در این گروه قرار دارند، C3 و C2 این گروه تنها دو دسته در طیف سایه های رنگی قرار گرفته اند.
  • گروه سایه های رنگی مختلف که شامل طیف گسترده ای از سایه های رنگی متنوع در انواع مختلف می باشند که اسامی آن ها عبارتند از OD A2 و دسته دیگر آن ها نیز به نام OD B2 معروف شده اند.
  • گروه سایه های رنگی دسته W که این دسته تقریبا تنها به خود این مدل از کامپوزیت ها اختصاص دارد که شامل انواع W2 و W3 می باشد.
  • و در نهایت دسته اخری گروه سایه های رنگی برای کامپوزیت های سولافیل شاخه سایه های رنگی ER خواهند بود.

کامپوزیت سولافیل از جمله کامپوزیت هایی به شمار می رود که دارای نمای طبیعی بسیار بالایی بوده و علت این نمای طبیعی بالای این محصول، بهره گیری کامپوزیت سولافیل از یک طیف رنگی بسیار ایده ال و متنوع خواهد بود، همین امر باعث شده است تا نمای طبیعی آن به علت همین داشتن طیف سایه رنگ متنوع آن بسیار زیاد شده و باعث شود تا مشتریان نیز از این محصول رضایت بسیار زیادی را داشته باشند.

کامپوزیت سولافیل ساخت کجاست؟

کامپوزیت سولافیل ساخت کمپانی Trent Dent Products Limited بوده و محصولی انگلیسی است. این محصول به تازگی وارد کشورمان شده و به سرعت در بین دندانپزشکان به محبوبیت رسیده است.

قیمت کامپوزیت سولافیل ارزان است؟

پارامترهای مهمی در قیمت محصولات دندانپزشکی تأثیرگذارند. یکی از آنها به نرخ ارز دولتی باز می گردد. قیمت کامپوزیت سولافیل ارزان است زیرا با ارز دولتی وارد کشور شده و کیفیت بالایی دارد.

رنگ بندی کامپوزیت سولافیل خوبه؟

شک نکنید که رنگ بندی کامپوزیت سولافیل خوبه و دلیل آن به تنوع رنگی بالای آن بر می گردد. گروه های رنگی A و B و C و D در دسته رنگی این کامپوزیت موجودند و حتی می توان شید رنگی W را هم در این محصول یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.