آشنایی با محصولات, مقالات عمومی

بلیچینگ وایت اسمایل خوبه ؟ [ چطور دندانم رو سفید کنم ]

بلیچینگ وایت اسمایل خوبه
4.1/5 - (30 امتیاز)

اگر عاشق فست فود ها و نوشابه هستید، سیگار می کشید و یا با بالارفتن سن تان مینای دندان خود را از دست داده اید، در هر صورت از زردی دندان رنج می برید. البته گاهی هم نیازی به عوامل خارجی نیست. بدشانسی در وراثت، گاهی زردی دندان ها را برایتان به ارمغان می آورد! قطعا به فکر استفاده از انواع بلیچینگ و سفید کننده افتاده اید که ما در این مقاله قصد معرفی یک محصول سفید کننده به نام سفید کننده وایت اسمایل را داریم و بگوییم که بلیچینگ وایت اسمایل خوبه یا نه ؟

بدون خجالت باید گفت هر انسانی در طول زندگی دچار زردی دندان ها خواهد شد. پس چطور دندان های بعضی از ما همیشه سفید هستند؟ راه حل آن در بلیچینگ دندان ها نهفته است. بلیچینگ دندان راه حلی بسیار محبوب برای از بین بردن زردی های زشت دندان های شماست .

آیا برای سفید کردن دندان های خود به دنبال روشی مقرون به صرفه می گردید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما در آنتوس باشید. زیرا می خواهیم یکی از موثر ترین، ساده ترین و کار آمدترین روش های بازگرداندن سفیدی به دندان هایتان را معرفی کنیم. همچنین در انتهای این مطلب متوجه خواهید شد که بلیچینگ دندان برای شما خوبه یا نه .

بهترین برند بلیچینگ دندان کدام است؟ ( بهترین مارک سفید کننده دندان )

اگر از ما بپرسیدکدوم سفید کننده بلیچینگ خوبه ، فقط و فقط برند باسابقه و خوش نام white smile را به شما معرفی خواهیم کرد. سفید کننده بلیچینگ وایت اسمایل White smile بی شک یکی از پر استفاده ترین و بهترین مواد برای سفید کردن دندان ها چه در مطب و چه در منزل محسوب می شود. اگر می خواهید بدانید که چرا بلیچینگ وایت اسمایل white smile خوبه، همچنان تا آخر مقاله با آنتوس همراه باشد .

بلیچینگ مارک وایت اسمایل خوبه ؟

چرا بلیچینگ وایت اسمایل خوبه؟

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، بلیچینگ وایت اسمایل white smile هم مثل باقی مواد سفید کننده در دو دسته منزل و آفیس (یا مطب) قرار می گیرد.  در حالی که مدل های خانگی این محصول شامل دو میزان 16 و 22 درصد می شود. مدل های مطب این محصول درصد بالاتری دارند. این رند برای محصولات مورد استفاده در مطب دارای سه درصد 32 و 35 و 40 درصد می شود .

انعطاف پذیری بالا در استفاده از محصول، برند White Smile را به انتخاب اول دندانپزشکان تبدیل می کند. درصد بالای مواد در بلیچینگ 40% این محصول قدرت کافی برای سفید کردن اکثر دندان ها فراهم می کند. اما این محصول فوق العاده باید حتما در مطب و توسط پزشک اجرا شود .

مطلب ویژه: طرز استفاده از بلیچینگ وایت اسمایل

اما این برند، استفاده کنندگان در منزل را از یاد نبرده است. یکی از دلایلی که می گوییم بلیچینگ وایت اسمایل white Smile خوبه، وجود دو محصول فوق العاده هوم بلیچینگ با درصد های 16 و 22 درصد می باشد. این محصولات فوق العاده به کمک مشورت پزشک و حتی با دقت در کاتالوگ محصول، به راحتی  در منزل قابل استفاده اند.

اجازه ندهید درصد های متغیر این محصولات شما را سردرگم کنند. قدرت سفید کنندگی این محصول حرف ندارد. تنها تفاوت وجود درصد های متغیر، میزان حساسیت دندان های بیمار است. بطوریکه اگر احیاناً دندان های حساس تری دارید، بهتر است از بلیچینگ های با درصد پایین تر استفاده کنید. همچنین برای جرم های کمتری هم مسلما نیازی به قدرت بالاتر نخواهد بود.

اگر هم دندان های پرقدرتی دارید که فقط جرم زیاد آنها اذیتتان می کند، وایت اسمایل مطب یا آفیس آماده است تا با سه قدرت سفیدکنندگی 32% و 35% و 40% به جنگ جرم های نهفته در میان دندان هایتان برود .

بلیچینگ خانگی وایت اسمایل خوبه ؟  ( قدرت سفیدکنندگی home bleaching ) :

  •   16%  کاربامید پروکساید
  •   22%  کاربامید پروکساید
بلیچینگ خانگی وایت اسمایل خوبه ؟

بلیچینگ مطب وایت اسمایل خوبه ؟ ( قدرت سفیدکنندگی bleaching office ) :

  •   32% کاربامید پروکساید
  • 35% کاربامید پروکساید
  • 40% کاربامید پروکساید
بلیچینگ مطب وایت اسمایل خوبه ؟

قیمت سفید کننده بلیچینگ وایت اسمایل چند است ؟

حال که فهمیدیم بلیچینگ وایت اسمایل خوبه ، باید به سراغ بررسی قیمت آن با سایر باندینگ های دندانپزشکی بپردازیم. قیمت انواع سفید کننده وایت اسمایل با توجه به مدل آن متفاوت است و در حال حاضر دارای تنوع بسیار با قیمت های متفاوت در بازار ایران است که برای استعلام قیمت بلیچینگ وایت اسمایل می توانید به صفحه محصول مربوطه در سایت فروشگاه اینترنتی مواد و تجهیزات دندانپزشکی آنتوس ( Ontooth.ir ) مراجعه کنید .

خرید سفید کننده بلیچینگ وایت اسمایل :

برای خرید انواع باندینگ دندانپزشکی از جمله خرید بلیچینگ وایت اسمایل و استعلام قیمت سایر مواد و تجهیزات دندانپزشکی می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی مواد و تجهیزات دندانپزشکی آنتوس ( Ontooth.ir ) خرید فرمایید.

فروشگاه اینترنتی مواد و تجهیزات دندانپزشکی آنتوس ( Ontooth.ir ) یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین در زمینه خرید و فروش مواد و  تجهیزات دندانپزشکی می باشد که انواع باندینگ دندانپزشکی همچون باندینگ fgm و انواع کامپوزیت دندانپزشکی همچون کاپوزیت فورما را می توانید از آن خریداری کنید؛ همچنین برای استعلام و دریافت قیمت انواع آمالگام و فشارسنج امرن M2 با کارشناسان فروشگاه آنتوس تماس بگیرید .

خرید سفید کننده بلیچینگ وایت اسمایل

همه چیز در مورد بلیچینگ دندان :

بلیچینگ دندان (tooth bleaching) یکی از درمان‌های حرفه‌ای حال حاضر در زمینه سفید کردن دندان‌هاست. اگر به دنبال رفع بد رنگی دندان هایتان هستید، روشی بهتر از بلیچینگ پیدا نخواهید کرد. نظر متخصصین دندانپزشکی هم گواه بر این ادعاست که این شیوه، کم عارضه ترین و بی خطرترین روش برای بازگرداندن زیبایی به دندان هاست .

در بلیچینگ، رنگ دندان‌های شما با توجه به جنس و میزان زردی آنها در یک جلسه یک ساعته برطرف می شود. البته فراموش نکنید که علت و میزان زردی دندان، در نتیجه گیری از این روش اهمیت زیادی دارد .

در پاسخ به ای که آیا بلیچینگ وایت اسمایل خوبه یا نه باید ابتدا بگوییم که بلیچینگ چیست . بلیچینگ یا سفید کردن دندان روشی است که باید هر چند وقت یکبار تکرار شود تا رنگ دندانها به صورت دائمی سفید بمانند. دوام و ماندگاری سفیدی دندان شما با توجه به مراقبت های بعد از بلیچینگ متغیر است. هرچقدر کمتر از غذاها و نوشیدنی های رنگدانه دار استفاده کنید، دندانها به مدت طولانی‌تری سفید باقی خواهند ماند .

بدین ترتیب در یکی از روش ها موسوم به آفیس که در مطب دندانپزشک انجام می شود، طی یک الی 2 جلسه 45 دقیقه ای کار تمام است. اگر هم روش انتخابی دیگر یعنی درمان در منزل را انتخاب کنید، نهایتا 2 الی 3 هفته به نتیجه مطلوب می رسید .

روش های انجام بلیچینگ :

تا اینجا با بلیچینگ دندان و نکات مربوط به آن که مربوط به این است که ر پاسخ به ای که آیا بلیچینگ وایت اسمایل خوبه آشنا شدید. حالا وقت دانستن روش های انجام بلیچینگ است. اینکه چطور باید با دندان های زرد خود خداحافظی کنیم .

بلیچینگ دندان در یکی از دو مکان مطب یا منزل قابل انجام است. هیچکدام از روش ها بر دیگری برتری ندارند و تنها نسبت به شرایط بیمار و میزان وخامت اوضاع دندان، شما و دندانپزشک تصمیم می گیرید که یکی از این دو روش را انجام دهید .

  1. بلیچینگ در مطب ( سفید کردن دندان در مطب دندانپزشکی )
  2. بلیچینگ در منزل ( سفید کردن دندان خانگی )

بلیچینگ در مطب :

در پاسخ به ای که آیا بلیچینگ وایت اسمایل خوبه یا نه باید ابتدا بگوییم که سفید کردن دندان با بلیچینگ وایت اسمایل در مطب و یا در خانه چگونه انجام می شود ؟ بلیچینگ در مطب دندانپزشک به دو روش قابل انجام است. در روش اول دندانپزشک مواد سفید کننده بلیچینگ را با غلظت بالا بر روی دندان‌های بیمار قرار می‌دهد. این روش سریع‌تر و ساده تر از روش دوم انجام شده و نتیجه بهتری نیز دارد. اما از آنجا که هر سادگی بی عیب نیست، احتمال حساسیت برای دندان‌ها و لثه‌ها وجود دارد.البته حساسیت ها به مرور زمان رفع می‌گردند.

دندانپزشک قبل از شروع، به وسیله ژل‌های محافظ، لثه شما را می‌پوشاند تا مواد اکسید کننده با لثه تماس نداشته باشند. بعد از آن ژل‌های بلیچینگ فعال می گردند که این کار با دستگاه‌های متفاوتی مانند پلاسما آرک، ال ای دی و غیره، قابل انجام است.

روش دوم که استقبال بیشتری از آن توسط بیماران می شود، بلیچینگ با لیزر است. استفاده از لیزر آرگون و یا دیود برای بلیچینگ، بسیار سریع و بدون هیچ گونه سوزش و دردی، لبخندی زیبا برایتان به ارمغان خواهد آورد.

سفید کردن دندان در مطب خوبه ؟

جمع بندی :

در جمع بندی این مطلب به این نقطه می رسیم که برای زیباتر کردن لبخندتتان و از بین بردن زردی های نامتعارف، باید از بلیچینگ دندان استفاده کنید. در ادامه این مطلب توضیح دادیم که بهترین برند بلیچینگ دندان کدام است. اگر می خواهید بدانید که آیا بلیچینگ وایت اسمایل خوبه یا نه، بهتر است نگاهی به صفحه محصولات قدرتمند این برند بیاندازید و با پزشک در مورد آن مشورت بگیرید.

گردآوری: واحد تحقیق و پژوهش آنتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.