آشنایی با محصولات, ترمیمی

کامپوزیت ژاپنی خوبه؟ [ بهترین برند های کامپوزیت ژاپنی]

کامپوزیت ژاپنی خوبه ؟
4.2/5 - (11 امتیاز)

کامپوزیت ژاپنی یکی از بهترین انواع کامپوزیت در دنیا و کشورمان محسوب می شود که اصطلاحاً جنسش خوبه. برخلاف پر کردن دندان با آمالگام که در آن زیبایی اهمیت چندانی ندارد، تمام دلایل استفاده از کامپوزیت به زیبایی باز می گردد. اگر قصد دارید که از کامپوزیت برای درمان زیبایی دندان خود استفاده کنید، بهتر است که بهترین برند آن را انتخاب کنید. در حال حاضر بهترین برند کامپوزیت ساخت کشورهای ژاپن، سوئیس و آمریکا می باشد. ما در وب سایت تجهیزات دندانپزشکی آنتوس تمامی کامپوزیت های برند های مختلف را فراهم آورده ایم.

بهترین مزیت استفاده از کامپوزیت های ژاپن این است که ماندگاری طولانی تری دارند. کامپوزیت ژاپنی خوبه زیرا رنگ به خود نمی گیرند که این ویژگی ها در زیبایی بخشیدن به دندان بسیار مهم می باشد.

کامپوزیت ژاپنی چیست و آیا خوبه

کامپوزیت ژاپنی چیست؟

یکی از روش های درمان زیبایی دندان کامپوزیت می باشد. کامپوزیت همان خمیری است که همانند آمالگام پس از برداشتن و خالی کردن دندان از پوسیدگی ها، دندان را با آن پر می کنند. به طور معمول با توجه به موقعیت قرار گیری دندان، دندانپزشک تصمیم می گیرد که پر کردن دندان با مواد سیاه خوبه یا کامپوزیت.

اما ژاپنی ها از دیرباز، توجه ویژه ای به بهداشت دهان و دندان داشته اند. کشور ژاپن سال‌هاست در تمام زمینه‌های علمی و تکنولوژی، پا به پای رقبای آمریکایی و اروپایی حرکت کرده و گاهی حتی موفقیت‌های بیشتری را به دست آورده است. یکی از تجهیزات دندانپزشکی ژاپنی ها، کامپوزیت است. اگر برایتان سوال شده که فرق دیگر مواد با کامپوزیت ژاپنی چیست ، باید بگوییم همانند تجهیزات دیگر، کیفیت بالای کامپوزیت ژاپن زبانزد دندانپزشکان است. در واقع یکی از پر مصرف‌ترین و در عین‌ حال مقرون به‌ صرفه‌ ترین کامپوزیت ها، کامپوزیت ژاپنی است.

مزایای کامپوزیت ژاپنی

مزایای کامپوزیت ژاپنی نسبت به دیگران

مزایای کامپوزیت ژاپنی به موارد زیادی ختم می شود. مهمترین ویژگی کامپوزیت ژاپنی، کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب است. برخی از برندهای کامپوزیت ژاپنی را حتی می توان به عنوان بهترین گزینه برای ونیر کامپوزیت دندان مطرح کرد.

ویژگی کامپوزیت ژاپنی گاهی خواص فیزیکی خاصی مثل خاصیت همسان‌سازی رنگ با دندان‌های کناری (خاصیت آفتاب‌پرست) و توانایی انعکاس نوری خیلی بالای آنهاست. از دیگر مزایای کامپوزیت ژاپنی می توان به تکنولوژی ساخت فیلرهای نانو اشاره کرد. این ویژگی کامپوزیت ژاپنی در مقایسه با برندهای انگلیسی یا استرالیایی آنها را مورد برتری قرار می دهد.

مورد دیگر که باعث می شود ایمان بیاورید که کامپوزیت ژاپنی خوبه، هزینه بالای کامپوزیت‌های آمریکایی و اروپایی، در کنار کیفیت نه چندان مناسب برندهای دیگر کشورهاست. کامپوزیت ژاپنی خوبه چون بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی کیفیت بالایی را در قیمت پایین تری ارائه می کنند.

بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی

بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی کدامند؟

موارد محتلفی از بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی در بازار ایران موجودند. این موارد در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال دندان‌پزشکان و بیماران قرارگرفته اند. در پاسخ به سوال بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی چیست باید گفت کامپوزیت‌های توکویاما، برند GC و کورارای از بهترین کامپوزیت های ژآپنی هستند. این محصولات با داشتن شایستگی‌های متعدد برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کامپوزیت ژاپنی توکویاما

کامپوزیت ژاپنی توکویاما

کامپوزیت ژاپنی توکویاما (tokuyama) یکی از بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی است که با داشتن ویژگی‌های مؤثر و کاربردهای بی نظیر خود، امروزه طرفداران خود را در سراسر جهان پیدا کرده است. کامپوزیت ژاپنی توکویاما از نسل جدید روکش‌های دندانی ست که ذرات نانو در میان ترکیبات آن وجود دارد و یکی از گزینه‌های باکیفیت و مقرون به صرفه باشد.

از دیگر مزایای کامپوزیت ژاپنی توکویاما می توان به داشتن مقاومت بالا در برابر ساییدگی، پولیش پذیری و دوام بالا، سهولت در استفاده و داشتن سطحی براق و صاف اشاره کرد. همچنین این کامپوزیت قابلیت نصب سریع با کمک نور هالوژن را داراست و در کنار دندان‌های طبیعی، جلوه ای متناسب دارد.

کامپوزیت ژاپنی جی سی GC

کامپوزیت ژاپنی جی سی GC

کامپوزیت ژاپنی جی سی GC محصول تجربه صد ساله و تکنولوژی بروز شرکت GC است. خط تولید با کنترل کیفیت تأیید شده و وسواس خاص مدیران این شرکت، باعث شده تا کیفیت کامپوزیت ژاپنی جی سی GC زبانزد خاص و عام شود. ما پیش تر در مقاله ای گفته ایم که gc ساخت کجاست و چرا این کامپوزیت ژاپنی خوبه .

محصولات متنوع کامپوزیت ژاپنی جی سی درای خاصیت ترمیمی بادوام، عالی و با ظاهری طبیعی هستند. یکی از شعارهای این شرکت این است که “محصولات خوب و واقعی، برای فایده مشتریان ساخته می شوند، نه به خاطر سود ما. اقدامی که به نفع کاربر باشد، در نهایت باعث خوشحالی ما خواهد شد”.

کامپوزیت ژاپنی کورارای Kuraray

کامپوزیت ژاپنی کورارای Kuraray

کامپوزیت ژاپنی کورارای یکی دیگر از مواردی است که کاربردهای وسیعی در علم دندانپزشکی دارد. این کامپوزیت دارای فیلر نانوفیلد است که نور را به خوبی روی روکش‌های دندانی منعکس می‌کند. به همین دلیل استفاده از کامپوزیت ژاپنی کورارای در سالیان اخیر رونق زیادی داشته است.

یکی از مزایای کامپوزیت ژاپنی Kuraray، استحکام بسیار بالای آن است. کامپوزیت ژاپنی کورارای روش‌های کاشت متنوعی دارد و در ساختار این کامپوزیت، از انواع رزین‌ها استفاده می‌شود. همچنین از انواع سایه‌ها، برای ایجاد ظاهری کلاسیک، در این کامپوزیت نیز استفاده می‌شود که سایه‌های پریمیوم بیشترین کاربرد را در این زمینه دارند.

کورارای یکی از بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی ست که درخشندگی آن از کیفیت بالای مواد ساختاری اش ناشی می‌شود. لازم به ذکر است که این کامپوزیت بیشترین مطابقت را با دندان‌های طبیعی دارد.

نتیجه گیری: آیا کامپوزیت ژاپنی خوبه؟

همان طور که گفتیم، کامپوزیت‌های ژاپنی بسیاری در بازار وجود دارند. بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی توانایی رقابت با انواع اروپایی و امریکایی را دارا هستند. هزینه بالای کامپوزیت‌های آمریکایی و اروپایی، در کنار کیفیت نه چندان مناسب برندهای دیگر کشورها، انتخاب برندهای کامپوزیت ژاپنی را اجتناب ناپذیر کرده است.

تکنولوژی ساخت کامپوزیت یک راز انحصاری نیست و بسیار از شرکتها اقدام به تولید این محصول می کنند. اما ما می گوییم کامپوزیت ژاپنی خوبه چون مردمان این سرزمین از دیرباز به کیفیت بالای محصولات خود مشهور بوده اند. در آخر باید گفت که بهترین انتخاب برای شما همیشه با مشورت دندانپزشکان دیگر به دست می آید. زیرا دندانپزشکان باتجربه عموما مزایا و معایب محصولات مختلف خصوصا بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی را می دانند.

چرا کامپوزیت ژاپنی خوبه؟

در مقایسه با برند های مختلف بازار، کامپوزیت ژاپنی خوبه چون کیفیت بالا را در قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. برندهای ژاپنی مورد استفاده در تمام دنیا هستند.

مزایای کامپوزیت ژاپنی چیست؟

کامپوزیت ژاپنی خوبه چون خاصیت همسان‌سازی رنگ با دندان‌های کناری بالایی دارد. همچنین توانایی انعکاس نوری بالایی دارند. از دیگر مزایای کامپوزیت ژاپنی، تکنولوژی ساخت فیلرهای نانو در آنهاست.

بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی مربوط به کدام شرکت است؟

بهترین برندهای کامپوزیت ژاپنی را می توان محصولات شرکت جی سی ، توکویاما، و البته کورارای نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.